O firmie – AntyRobak Olsztyn

Nie straszne nam żadne szkodniki

Czym się zajmujemy, czyli kilka słów O firmie – AntyRobak Olsztyn

Świadczymy profesjonalne usługi DDD (dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja). Skutecznie likwidujemy drobnoustroje, insekty, gryzonie i inne szkodniki.

Jaki jest zasięg naszych usług?

Działamy głównie na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego, jak również na specjalne zlecenia – w całej Polsce. Najczęściej pracujemy w Olsztynie, Ostródzie, Olsztynku, Dobrym Mieście i Biskupcu.

Jak pracujemy?

Posługujemy się najnowocześniejszymi, ale sprawdzonymi i bezpiecznymi środkami i metodami. Stosujemy wysokiej jakości certyfikowane preparaty. Dzięki temu dajemy Ci żelazną gwarancję profesjonalnego działania. Nasze usługi charakteryzuje nie tylko zabójcza skuteczność, ale także szybkość i dyskrecja.

Mamy referencje!

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Zaufało nam już wielu Klientów z całego kraju: osoby prywatne, niewielkie firmy, średnie i duże przedsiębiorstwa. To motywuje nas do utrzymywania najwyższej jakości świadczonych usług.

Zamów wizytę Inspektora AntyRobaka.
Zadzwoń pod numer:
507 093 267
Nasza infolinia jest całodobowa!

W zakres naszych działań wchodzi między innymi:

usuwanie gniazd szerszeni i os, likwidacja prusaków i karaluchów, likwidacja pcheł i pluskiew, usuwanie szczurów i myszy, zwalczanie kuny, zwalczanie kretów.

Pamiętaj, nasze usługi zawsze są:

Szybkie więc nie zajmiemy pomieszczenia na długo. Czasem w ogóle nie ma potrzeby wychodzenia z miejsca, w którym pracujemy.
Skuteczne, bo po nas nie trzeba poprawiać!
Bezpieczne, ponieważ używamy wyłącznie certyfikowanych środków najwyższej jakości.
Profesjonalne (znamy się na swoim fachu i jesteśmy na bieżąco z nowościami).
Dyskretne. Pewnie zgodzisz się, że konkurencja bądź Twoi sąsiedzi nie muszą wiedzieć o tym, że przeprowadzamy u Ciebie np. deratyzację.

Czy można oszczędzać na utrzymywaniu czystości?

W niemal każdym biznesie brak bezpieczeństwa sanitarnego grozi dotkliwymi konsekwencjami. Czasem skutki ignorowania problemów z ogólnie pojętą higieną decydują o ostatecznym niepowodzeniu przedsięwzięcia. Koszty z tym związane mogą wielokrotnie przewyższać wydatki na zabiegi z grupy DDD. Na bezpieczeństwie nigdy nie warto oszczędzać!

Nie wiesz, czy powinieneś skorzystać z naszych usług?

Masz wątpliwości, czy owady, które zauważyłeś w swoich pomieszczeniach są szkodnikami? Nie wahaj się z nami skontaktować. Wspólnie ustalimy źródło ewentualnego problemu i podpowiemy w jaki sposób uniknąć zagrożenia. Bywa, że niewinnie wyglądające żyjątka przenoszą paskudne choroby lub mają wręcz niewyobrażalną zdolność niszczenia produktów spożywczych.