Dezynfekcja AntyRobak Olsztyn szybko sprawnie oczyścimy Twój dom.

Niszczymy drobnoustroje. Bezlitośnie.Dezynfekcja Olsztyn.

Usuniemy wszelkiego rodzaju pierwotniaki,pleśń,grzyby itp.za pomocą nowoczesnych i dostępny

ch środków chemicznych dezynfekcja AntyRobak Olsztyn.

dezynfekcja AntyRobak-Olsztyn

Dezynfekcja, czyli odkażanie to usuwanie mikroorganizmów i w dużej mierze ich form przetrwalnikowych z przedmiotów i powierzchni użytkowych.

Podczas zabiegu niszczymy bakterie, wirusy, pierwotniaki, roztocza i grzyby. Redukujemy liczbę drobnoustrojów do poziomu bezpiecznego dla ludzkiego zdrowia. Dzięki odkażaniu minimalizujemy ryzyko rozprzestrzeniania się chorób. Przy okazji neutralizujemy przykre zapachy. Przy dezynfekcji posługujemy się środkami chemicznymi (np. alkohole, aldehydy, srebro koloidalne, silne utleniacze) i fizycznymi (m.in. promieniowanie UV czy para wodna). Osiągamy świetne rezultaty dzięki połączeniu obu metod, np. preparatów odkażających z wysoką temperaturą.

Umiejętnie dobieramy środki do rodzaju dezynfekowanych obiektów.

Chcesz zamówić usługę dezynfekcji?

Zadzwoń i porozmawiaj ze specjalistą: 507 093 267

Gdzie możemy przeprowadzić zabieg?

Dezynfekujemy sklepy, chłodnie, magazyny, pomieszczenia gospodarskie, hodowlane, jak również pojazdy, przyczepy, klatki, kojce i wybiegi. Odkażamy pomieszczenia publiczne, gabinety lekarskie, apteki, salony kosmetyczne, szkoły, przedszkola, żłobki, stołówki, sanitariaty itp. Zajmujemy się także prywatnymi mieszkaniami i domami. Specjalną usługą jest dezynfekcja i dezynsekcja lokalu po osobie zmarłej. Wykonujemy też odgrzybianie zawilgoconych, np. zalanych pomieszczeń.

Nasz całodobowy numer telefonu: 507 093 267

Szukasz solidnej firmy wykonującej profesjonalną dezynfekcję w Olsztynie, Ostródzie, Olsztynku, Dobrym Mieście lub Biskupcu? Wybierz usługi Inspektora AntyRobaka. Jest zabójczo skuteczny!

Ciekawostki o dezynfekcji Do odkażania stosujemy promieniowanie ultrafioletowe o długości fali równej 256 nm; Para wodna, której używamy do zabiegu ,ma temperaturę 100 – 105 °C; Koloidalne srebro (kolargol) jest skutecznym i znanym od wieków środkiem dezynfekującym. To zastanawiające, gdy weźmiemy pod uwagę, że w dawnych czasach nie znano pojęcia bakterii czy wirusa; Ozon ma wybitne właściwości aseptyczne, choć stanowi „tylko” reaktywną formę tlenu. Cząsteczka ozonu składa się z trzech atomów tlenu. Ozonowanie uznawane jest za ekologiczną formę dezynfekcji. W naturze ozon powstaje podczas wyładowań atmosferycznych. Maty dezynfekcyjne ograniczają rozprzestrzenianie się patogenów, np. na butach (maty przejściowe) lub kołach pojazdów (maty przejazdowe). Antyseptyka to określenie dezynfekcji rąk i skóry. Częste mycie rąk zmniejsza ryzyko zachorowania na grypę i wiele innych chorób zakaźnych. Końcowe efekty odkażania zależą od wielu czynników. Ważne są między innymi: rodzaj mikroorganizmu, właściwości zastosowanych środków, wilgotność i temperatura otoczenia.