Zwalczamy gryzonie. Raz, a dobrze deratyzacja AntyRobak Olsztyn.

Deratyzacja usuwanie siedlisk potencjalnych gryzoni, aby nie pojawiły się ponownie.

Deratyzacja-pod tym pojęciem nie kryje się nic innego jak tępienie gryzoni. Zwykle chodzi o odszczurzanie i odmyszanie. Zajmujemy się również usuwaniem nornic, kretów i kun.Deratyzacja

Przeprowadzamy zwalczanie szczurów przy pomocy najnowocześniejszych metod, co daje Ci pewność, że takie usuwanie szczurów będzie szybkie i skuteczne.

U nas likwidacja szczurów nie jest maskowaniem problemu, ale oznacza całkowite pozbycie się tych szkodników. Masz problem ze szczurami, myszami lub innymi gryzoniami? Zgłoś się do nas jeszcze dzisiaj!

Zadzwoń i zamów usługę deratyzacji:Deratyzacja AntyRobak

507 093 267

Pewnie już zauważyłeś, że zwalczanie myszy może nie mieć końca. Zwłaszcza jeśli stosuje się amatorskie metody typu tradycyjna i stara jak świat pułapka zatrzaskowa.

Zastanawiasz się co zrobić, by usuwanie myszy przestało być wieczną walką i wreszcie przyniosło oczekiwane rezultaty? Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że likwidacja myszy może dawać długotrwałe efekty.

Skontaktuj się z nami i zleć nam odmyszanie:

507 093 267

Zwalczanie kretów może przypominać przysłowiową walkę z wiatrakami. Kompleksowe usuwanie kretów polega nie tylko na wyeliminowaniu aktualnie obecnych zwierząt, ale także na przeciwdziałaniu pojawiania się nowych osobników. Doskonale wiemy o tym, że profilaktyka jest równie ważna co, sama likwidacja kretów. Zdaj się na naszą wiedzę i umiejętności!

Zapytaj o zwalczanie kretów:

507 093 267

Kuna domowa (Martes foina) nie jest gryzoniem, ale drapieżnym ssakiem z rodziny łasicowatych. Ponadto bywa niemile widzianym lokatorem domów i gospodarstw rolnych. Zwalczanie kuny to twardy orzech do zgryzienia. Inspektor AntyRobak świetnie radzi sobie z tym trudnym zadaniem. Czasem nie ma innego wyjścia niż likwidacja kuny, która w ciągu jednej nocy może przynieść ogromne straty, np. w kurniku lub gołębniku. Możesz nam również zlecić usuwanie kuny ze strychu lub poddasza swojego domu.

Masz utrapienie z kuną domową? Wezwij posiłki:

507 093 267