Dezynsekcja AntyRobak Tępimy szkodniki. Bezwzględnie.

AntyRobak kompleksowa i profesjonalna dezynsekcja Twojego otoczenia.

Dezynsekcja polega na eliminowaniu stawonogów, przeważnie pasożytniczych owadów. Obiektami dezynsekcji bywają np. karaluchy, prusaki, pchły, muchy czy komary.dezynsekcja AntyRobak.

Podczas przeprowadzanego przez nas zabiegu likwidujemy nie tylko osobniki dorosłe (imago). Również ich stadia rozwojowe, np. poczwarki, larwy i jaja. W ten sposób zapobiegamy szybkiemu odnowieniu się populacji szkodników.

dezynsekcja AntyRobak

Dezynsekcji dokonujemy, stosując środki chemiczne (owadobójcze), fizyczne (np. promieniowanie UV, para wodna, gorące powietrze), mechaniczne (np. pułapki, przetrzepywanie) i biologiczne (inne zwierzęta, naturalni wrogowie).Najlepsze efekty uzyskujemy, łącząc dwie lub więcej metod, np. środki chemiczne i mechaniczne.

Dezynsekcja ogranicza straty w gospodarstwach domowych, rolnych, magazynach z żywnością, sklepach spożywczych itd. Zapobiega także szerzeniu się groźnych chorób, którymi nosicielami są tępione przez nas stawonogi.

W sprawie dezynsekcji

Skontaktuj się z Inspektorem AntyRobakiem:

507 093 267

Co wchodzi w zakres usług dezynsekcji?

Usuwanie karaluchów domowymi sposobami i zwykłymi preparatami ze sklepu jest co najmniej uciążliwe. Bywa nawet niebezpieczne, a do tego zwykle nie przynosi trwałych efektów. Zwalczanie karaluchów — zajmuje się tym wiele firm, ale my robimy to naprawdę solidnie.

Usuwanie prusaków jest jedną z dziedzin, w których się specjalizujemy. Zwalczanie prusaków musi być przeprowadzone w umiejętny sposób, by te natrętne owady w krótkim czasie nie namnożyły się ponownie.

Nie wiesz, czy dręczą Cię prusaki, czy może raczej karaluchy, bo nie potrafisz ich rozpoznać? Nie martw się!Likwidacja prusaków i karaluchów to zadanie w sam raz dla naszego Inspektora AntyRobaka.

Zwalczanie pcheł to nie tylko pozbycie się ich z sierści zwierząt. Usuwanie pcheł należy przeprowadzić także w otoczeniu, gdzie przebywały zapchlone zwierzaki. My wiemy jak to zrobić.

Przyjmujemy również zlecenia na zwalczanie pluskiew. Nie pozwól by, namnażały się bez końca w Twoim lokalu. Profesjonalne usuwanie pluskiew to dla nas bułka z masłem. Mamy do tego odpowiedni sprzęt i środki.

W ofercie posiadamy też zwalczanie karaczanów. Poszukujesz firmy, która przeprowadza usuwanie karaczanów?

Zgłoś się do nas! Likwidacja karaczanów to jedna z naszych specjalności.

Całodobowa infolinia:

507 093 267

Zapraszamy do kontaktu!

Interesuje Cię dezynsekcja w Olsztynie, Ostródzie, Olsztynku, Dobrym Mieście lub Biskupcu? Działamy w całym województwie warmińsko-mazurskim. Na specjalne zlecenie przyjedziemy do każdego miasta w Polsce.